Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rewalu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Karta Dużej Rodziny w formie elektronicznej

Karta Dużej Rodziny w formie elektronicznej

 

        Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rewalu informuje, że z dniem 1 stycznia 2018 r. Karta Dużej Rodziny uzyskała nowa formę dokumentu elektronicznego. Zachęcamy wszystkie rodziny wielodzietne do składania wniosków  o wydanie kart w formie elektronicznej, które mają wiele zalet   m.in. członkowie  rodzin uzyskują natychmiastowy dostęp do swoich kart, które mogą wyświetlać na swoich urządzeniach mobilnych za pomoca aplikacji mKDR. Aplikacja umożliwia również łatwe i szybkie znalezienie najbliższych Partnerów Karty Dużej Rodziny dzięki usłudze geolokalizacji. Wnioskowanie o Kartę elektroniczną nie jest trudne.

            Na stronach internetowych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej znajdują się informacje dotyczące wniosku o Kartę Dużej Rodziny w formie elektronicznej. Informujemy również, że istnieje możliwość złożenia wniosku w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu Informacyjno – Usługowego Emp@tia.   

            Informacje o składaniu wniosku za pośrednictwem PIU Emp@tia mozna znaleźć na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej :

    

              Wnioski o wydanie kart można również składać w formie papierowej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rewalu przy ul. Warszawskiej 31.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Justyna Żebrowska 27-03-2018 11:50:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Justyna Żebrowska 27-03-2018
Ostatnia aktualizacja: Justyna Żebrowska 27-03-2018 12:11:44